top of page

Adventní zastavení s jin jógou 

Daniela Pařízková

PÁ 16.12. 18:15 - 19:45

Cena: 270 Kč, z Kreditu 240 Kč

Rezervace do studia: ZDE

Online lekce link na 7 dní: ZDE

Advent je dobou zklidnění a rozjímání před Vánoci. Pojďte se i letos zastavit a uvolnit na lekci jin jógy, jež je nejen vhodným doplňkem dynamického cvičení, ale zejména užitečným pomocníkem pro současný hektický životní styl, který před Vánoci ještě více zrychlujeme.

I letos se advent pojí znovu se složitým a náročným obdobím pro mnoho  z nás. Ale právě proto využijme jógu a její schopnost k napojení se na sebe skrze své tělo a dech. Zkusme zklidnit svou mysl a načerpat síly.... Alespoň na chvíli.

zimní budha.png

Déle držené jinové pozice jsou často výzvou pro naše tělo i mysl, a tak se učíme,  jak ve stresových situacích a nepříjemných podmínkách zklidnit dech a uvolnit napětí v našem těle i mysli. Jin jógové sekvence zaměřené na adventní období zklidnění a rozjímání nám dodají klidnou sílu (nejen) v předvánočnímu shonu a stresu. Zařadíme také krátké meditační cvičení vhodné pro  každodenní praxi (i mimo podložku). 

 

Zde si vyzkoušejte video jin jógy pro  uvolnění či zvukovou nahrávku lekce jin jógy pro bolestivá bedra i u sebe doma.

Jin jógová praxe probíhá v pomalém tempu s delšími výdržemi v jednotlivých pozicích (2–5 minut). Setrvání v ásanách napomáhá intenzivnějšímu působení na pojivové tkáně, flexibilitě kloubů a páteře a vede k hlubšímu uvolnění našeho organismu. Delší výdrže zároveň umožňují lepší uvědomění našeho těla, napojení na vlastní dech či navození kratších meditačních stavů.

Lekce jsou vhodné i pro začátečníky, bez ohledu na věk.

 

Link na lekci Vám zůstane ještě 7 dní po vysílání, tj. můžete si ji zacvičit kdykoli.

bottom of page