top of page

Jarní ájurvédská očista 

Tereza Lindauerová

18.3.2022

Pátek 17:30 - 20:00

Cena: 650 Kč

Rezervace: ZDE

Seminář bude probíhat pouze naživo ve studiu. Platba pouze předem. Storno podmínky níže.

Milí přátelé ájurvédy,

jaro je z pohledu ájurvédy čas, kdy bychom měli všichni bez rozdílu pokročilosti a stravovacích návyků pročistit tělo a mysl.

Zapomeňte na drastické hladovky a detoxy… Jediná vhodná slova, která mě napadají, jsou JEMNÁ OČISTA. Jde totiž o to, po zimě „vysypat odpadky“, tělo a psychiku jemně a s pochopením pročistit – individuálně, dle možností a zdravotního stavu, každého z nás.

Proto Vás zveme na seminář, kde bude jemná očista v hlavní roli.

                               Tereza & Aloha jóga

garden-4206256_1280.jpeg

Dvou a půl hodinové setkání je určené těm, kteří už možná mnoha detoxy a hladověním prošli a pochopili, že tudy cesta nevede. A rádi by si vyladili, jak s tělem pracovat jemně a nenásilně. Seminář je určen i těm, kteří budou „čistit“ poprvé a rádi by v základu pochopili, jak na to, čeho se vyvarovat a na co se naopak zaměřit…

CO NÁS ČEKÁ?:

  • Shrneme si, jak se na očistu připravit, jak ji začít i šetrně ukončit.

  • Co z jídelníčku vyřadit a jakým způsobem.

  • Jaké recepty jsou dobré, co vařit. Jaké nápoje očistu podpoří. Do začátku ode mne dostanete, v elektronické podobě, malý receptář vhodných snídaní, obědů, večeří a také nápojů.

  • Dozvíte se, jaké byliny a koření podpoří trávení.

  • Rádi byste zhubli několik přebytečných kil, ale nedaří se a vy nevíte proč? I na toto téma se zaměříme.

  • Za vším stojí stres… oblíbená „formulka“ 21.století v sobě ukrývá mnoho pravdy. Řekneme si tedy, jak pracovat s psychikou, co je možné dělat v běžném dni, aby vám bylo dobře a očistný proces mohl nerušeně proběhnout

  • Samozřejmě bude prostor pro vaše otázky a témata, která vás, v souladu s ájurvédou budou zajímat.

 

Mgr. Tereza Lindauerová / Zdraví v harmonii se léta věnuje nejstarší medicíně světa ájurvédě, aromaterapii a józe a stále se zdokonaluje dalším studiem. Vystudovala katedru Dálný Východ na FF UK, ale odsud zběhla “k Indii”, indický medicínský systém - ájurvédu - studuje už 15 let. Začala prozaicky - stravou, kvůli vlastním zdravotním problémům a přes ni se dostala dál, k tělovým terapiím i bylinám. Tělové terapie a masáže studovala převážně na Srí Lance. Mezi učitele, kteří ji v její cestě za ájurvédou nejvíce ovlivnili, patří MUDr. Martina Zisková a Dr. Pankaj Patil. Praxi provozuje ve svém studiu Zdraví v harmonii. 

Storno podmínky: při stornu více než 7 dní před začátkem se vrací 100 % částky do Kreditu. Při stornu 3–7 dní před začátkem se vrací 50 % částky do Kreditu. Při stornu méně než 3 dny (72 hodin) před začátkem zaniká nárok na jakékoliv vrácení částky. Rezervaci může Klient převést na jinou osobu.

bottom of page