top of page

Kurz Core jóga  

Sára Jislová

malá skupina 7 osob

Úterý   19:00 - 20:00

7.2. - 28.3. 2023 

1 náhrada na vybranou otevřenou lekci

Cena: 1720 Kč / 8 lekcí

Rezervace ZDE

Kurz jógy zaměřený na hluboký stabilizační systém. Za pár týdnů pro Vás bude prkno "odpočinkovou pozicí":) 

FJK00470 copy.jpg

Budeme společně pracovat na základním nastavení těla a posílení velmi důležitých svalů hlubokého stabilizačního systému. Vše bude zapojeno do jógových ásán, které již dobře znáte. Kurz by Vás měl hlavně bavit a naučit něco nového. Fantazii se meze nekladou. 

Prvky z této praxe pak budete rádi používat i na ostatních lekcích jógy. Uvidíte. Za měsíc pro Vás bude prkno "odpočinkovou pozicí". Vše za pečlivého dohledu lektorky.

Pravidelnost a stabilní malá skupina cvičících umožňuje individuální přístup, pokrok v jógové praxi i rychlejší vnímání pozitivních přínosů cvičení.

SYSTÉM REZERVACE A NÁHRAD

Rezervace a platba celého kurzu pouze online přes rezervační systém s vlastním rezervačním účtem. Pokud kurzovou lekci sami včas (min. 3 hod před lekcí) v rezervačním systému stornujete, získáte na svůj rezervační účet náhradu. Náhradou lze "zaplatit" vybranou otevřenou lekci, kterou rezervujete sami online běžným způsobem. Náhrady platí ještě 2 týdny po ukončení kurzuV případě uzavření studia v důsledku vládních nařízení, kurz pokračuje formou online za nezměněnou cenu.

bottom of page