Sound therapy: gongová lázeň ~ křišťálové mísy ~ harmonium

Gabriela Janská

 

Neděle 29.5. 18:00 - 20:00

Cena 600 Kč

Rezervace  ZDE

Srdečně Vás zveme na zvukovou lázeň
s jóga terapeutkou Gábi Janskou. 

Gongová lázeň bude pod vlivem novoluní a v tradici jógy věříme, že naše meditace mají pod vlivem Luny ještě mocnější účinky.

Ukázku si můžete poslechnout zde.

 

S sebou: pohodlné oblečení, podložku, deku, polštářek, šátek na oči, vodu.

Těšíme se na vás!

gong Janská.jpg

Čeká nás hluboká relaxace a uvolnění. Ponoříme se společně do oceánu vibrací. Necháme se prostoupit zvukem jemného terapeutického gongu, nádherných křišťálových mís, tibetských mís a dalších rituálních hudebních nástrojů. Během zvukové terapie vznikají tóny, které se vzájemně násobí až do alikvótních tónů, které mají harmonizační účinky. Tóny zklidní naši mysl a zvukové vibrace prostoupí naše tělo. Necháme se unášet na vlnách a možná budeme mít pocit, že se vznášíme ve Vesmíru nebo že plujeme v oceánu.

 

Gongová vibrace jemně působí na místa, kde je nějaké napětí nebo kde neproudí energie. Působí také na náš nervový a hormonální systém a často mívá účinky na zlepšení spánku. Gongová lázeň trvá 45 minut, což odpovídá jednomu spánkovému cyklu.

 

Před samotnou gongovou lázní rozezníme ještě náš "vnitřní gong", což je náš hlas. Budeme zpívat mantry za doprovodu indického hudebního nástroje "harmonia". Naladíme se také krátkou meditací a potom budeme dokonale připraveni užít si hlubokou relaxaci.

 

Záměrem našeho setkání bude uvolnění nervového systému a rozpuštění nahromaděného stresu. Celý večer bude harmonicky vyladěný a provede vás zkušená jóga terapeutka Gábina Janská. Gongová lázeň bude probíhat v souladu s tradicí učení Dona Conreauxe (USA) a tradicí kundaliní jógy.

 

Gábina Janská je certifikovaný lektor kundaliní jógy a navíc také kundaliní jóga terapeut (certifikáty KRI). Je průvodcem Jóga Nidry (certifikát Yoga Alliance) a věnuje se meditační terapii v indické tradici Sat Nam Rasayan (certifikát II. stupně). Celý život působí v oblasti vzdělávání dospělých, šest let působila jako personální manažer v nadnárodní společnost. Nyní se šestým rokem věnuje už jen svým klientům a výuce umění meditace. Vede kurzy pro veřejnost, ale pracuje také s klienty v psychiatrické nemocnici v Bohnicích v rámci projektu Jóga pro nezávislost. Gongové lázně vede v souladu s tradicí svého učitele Dona Conreaux (USA) a Aidana McIntyre (VB). V oblasti meditací byl jejím hlavním učitelem Guru Dev Singh (Mexiko). Více se dozvíte na www.BeTheLight.cz